Fashion

Módní inspirace: Z červeného koberce do českých ulic

12. července 2011 v 12:04
V Los Angeles proběhl za přítomnosti celebrit zvučných jmen BAFTA gala večer. Omrkli jsme, co měly na sobě přítomné dámy, a vypátrali, jak se můžeš jejich róbami inspirovat. Co obléknout, abys byla trendy i v českých ulicích?
Že se na luxusní róby s vlečkou a hlubokým dekoltem krásně kouká, ale normálně to k nošení není? Tentokrát se některé celebrity předvedly v jednoduchých, ale přesto krásných modelech, které ti mohou dobře posloužit jako inspirace pro výběr trendy letních šatů.

Móda na galavečeru BAFTA - 5

Módní ikona Blake Lively oblékla nadýchané transparentní šaty s krajkovým zdobením. Střih přes jedno rameno je letos velmi módní, stejně jako krajky a vzdušné materiály. V českých ulicích si určitě můžeš odpustit dlouhou vlečku, ale podobný vílí model ti zaručí patřičnou pozornost.

Jak si vybrat správné plavky?

16. června 2011 v 15:15
1. Prodlužte si nohy
Ne každé nadělila příroda gazelí nohy, i tak si je ale můžete prodloužit. Alespoň opticky. Zapomeňte na kalhotky kraťáskového střihu a zaměřte se na bikiny, nejlépe na ty s mašličkou. Připadáte si v nich až příliš nahá? Můžete zkusit i model v celku, ale opět nezapomeňte na to, aby byly plavky v oblasti kyčlí hodně vykrojené

1. Quicksilver, H&M, Agent Provocateur

Holínky jsou pořád v kurzu. Jak je nosit?

12. června 2011 v 13:52
Holinky
Když se tenhle módní trend objevil, spoustu lidí nechápavě kroutilo hlavami. Holínky do města? Nosit je jako módní trend? Úlet.


Mary-Kate a Ashley Olsenovy navrhly kolekci kabelek

9. června 2011 v 17:44
http://modniblog.cz/wp-content/uploads/2011/04/mkao.jpg

Dvojčata Mary-Kate a Ashley zakládaly luxusní značku The Row s cílem vytvořit perfektní základy v šatníku moderní ženy. Ačkoli se samotná kolekce rozšířila na počet 125 kusů, své filozofie se drží dál. To, že nosným prvkem téměř každého outfitu je dokonalá kabelka, vědí 'Olsenky' už pěkně dlouho. Impulz k vytvoření kolekce luxusních tašek přišel v loňském roce. Teď si konečně můžeme prohlédnout výsledky. "Linie není zaměřená pouze na jeden styl, ale nabízí více možností. Každý návrh má svůj účel," vysvětlila Ashley. Sbírka tak zahrnuje malé psaníčko na řemínku, brašnu, kabelku, aktovku i další tvary. Vyrobené jsou buď z klasické, nebo z exotické kůže a jejich ceny se pohybují mezi 4700 a 5800 dolary. Koncem července se začnou prodávat v Barney's a ve vybraných obchodech. Už teď jsou ale terčem kritiky. Módní znalci je označili za vykradené modely ikonických tašek. Některé jsou si podle všeho nápadně podobné s modely značek Celiné, jiné zase Fendi.

POD PEREXEM FOTKY KABELEK:)

Nejlepší a nejhorší z červeného koberce MTV Movie Awards 2011

6. června 2011 v 19:22
Teenagerovská filmová událost roku je za námi. Na červeném koberci se ukázaly vycházející idoly i pevně ukotvené stálice. Ale ani jedna strana nevyplula s něčím šokujícím či dráždivým. Některé modely se povedly, jiné ne, vše však bylo v hranicích normálu…

Blake Lively
Na rozdíl od většiny Blake vynechala červený koberec a fotografům zapózovala až v zákulisí. Není se čemu divit. Gossip girl kolem sebe minulý týden dokázala rozpoutat skandál hodný Sereny van der Woodsen. Z jejího počítače unikly soukromé fotografie, které blondýnku zobrazují jen v Evině rouše. Na MTV ale Blake své křivky zakryla do cudných koktejlek od Michaela Korse. Doplnila je fialovými louboutinkami.


 
 

Reklama