Beauty

Miley Cyrus- Party in the U.S.A. Hair Tutorial

27. června 2011 v 19:48
Na youtube jsem našla zajímavé video, kde jedna holčina....velmi podobna Miley ukazuje jak si udělat účes podle Miley v klipu Party in the U.S.A...myslím že jen to lechké tak zkuste doma :)


Triky pro dokonalé řasy

9. června 2011 v 18:21
Malování řasenkou

Myslíš si, že nalíčit řasy řasenkou zvládneš hravě? Při pohledu na spoustu slečen musíš uznat, že je to docela umění a některé by potřebovaly pořádnou lekci správného líčení. Tak tady je.
Dokonalé řasy jsou řasenkou pokryté rovnoměrně, nejsou slepené, mají objem i patřičnou délku. Toužíš po takových, ale tvůj boj s řasenkou přináší trochu jiné výsledky? Čti dál a získáš jednoduchý manuál pro dokonalé řasy.

PONYTAIL Vyčešte si perfektní PONYTAIL

8. června 2011 v 15:50
Gucci


Culíky všech možných variací ovládly týdny módy na podzim/zima 2011. Bez přehánění. Objevily se na přehlídkách značek Gucci, Alexander Wang, Burberry Prorsum, Dries Van Noten, Marc Jacobs, Ralph Lauren, Prada a dalších. Proč s nimi čekat až na zimu? Lepší účes na teplé měsíce nevymyslíte. Navíc některé detaily a inovace vypadají tak skvěle, že je musíte vyzkoušet hned.

Leighton Meester se zamilovala pro Veru Wang

8. června 2011 v 7:24
Krásná vůbec od Vera Wang, která nese název Lovestuck se stala hlavní tváří známá herečka Leighton Meester. Myslím že tahle vůbec bude dokonalá, určtitě si jí někde a najdu a koupím:) Flakonek má i úžasný design :)

http://gossipgirlcentral.com/wp-content/uploads/2011/05/Leighton-Meester-Vera-Wang-Lovestruck.jpg

Dlouho očekávaná spolupráce je tady. Něžná brunetka Leighton Meester na prázdniny odkopla osudového Chucka Basse z Gossip Girl a na požárním schodišti se vrhla do náruče jinému. Osmatřicetisekundové video na nový parfém Lovestruck pojetím připomíná poslední ultraromantickou scénu z Pretty Woman. Sexy muž s kytkou utíká po požárním schodišti, aby získal svou ženu. Na rozdíl od Julie na sobě Leighton nemá džíny, ale vínovou večerní róbu od Very a taky svého nápadníka vyhlíží. Jednoduchý děj má i jednoduchý, ale efektní závěr. Polibek na vrcholu a rozsypanou kytici pivoněk. Takhle to totiž vypadá, když vás zasáhne láska.

Na to, abychom se dozvěděli, co cítíme, když udeří Amor, si chvíli počkáme. Už teď je ale jasné, že to bude pořádně přeslazený lektvar lásky. Stačí se jenom podívat na flakon. Co myslíte? Líbí se vám?

Reklama pod perexem:)

Zpevněte a zeštíhlete s desaterem funkčních cviků

8. června 2011 v 7:18
A šup do plavek :D

Ilustrační foto

Za sérií 10 cviků stojí profesionální tým z Holmes Place. Cvičení sestavili chytře - zapojíte při něm všechny problémové partie jako zadek, stehna a břicho, ale i ramena, záda a ruce. Zároveň si zlepšíte koordinaci, stabilitu a celkové držení těla.
Některé cviky jsou napoprvé náročnější, časem ale zesílíte a půjde to snadněji.
Co ke cvičení potřebujete? Podložku, fitball a medicinbal (pro začátek 1 kg). Cvičení se věnujte 30 minut pětkrát týdně.

Nejčastější chyby při opalování

7. června 2011 v 7:25
Tohle téma se podle mě hodí, začíná být pořádné horko a lidi čím dál tím více jezdí do bazénu, chodí na jezera apd.

http://image.tn.nova.cz/media/images/440xX/Jun2009/519777.jpg?d41d

Co musíte vědět
Předejděte suché a zarudlé pleti, jejímu předčasnému stárnutí nebo nepříjemnému zabarvení v podobě pigmentových skvrn. Nepodceňujte každodenní ochranu pleti před sluncem a vyvarujte se při ní několika chyb.

 
 

Reklama